Moderní šaty

Také patříte k těm ženám, které moc rády nosí v létě šaty a sukně? Pokud ano, tak vítejte v mém klubu. Já jsem totiž taková opravdu typická žena, která má ráda šaty a sukně a celkově ženské oblečení. Nemám moc ráda džíny a kalhoty, ale v šatech se opravdu vyžívám. Zase ale nejsem taková, že bych byla jako modelka nebo jako proutek. Mám nějakých pár kilo navíc, ale musím říct, že jsem se s nimi už naučila žít. Taky si vzpomínám na ty časy, kdy jsem se snažila pořádně zhubnout. Podle lékaře jsem měla šestnáct kilogramů nadváhy, takže jsem to logicky chtěla dát dolů. Protože jsem se v tom necítila dobře.

Šaty mám ráda.

Navíc mi taky opravdu vadilo, že můj bývalý přítel se se mnou rozešel kvůli tomu, že jsem byla obézní. Ani nevíte, jak mě to ponižovalo. A jak mi to ublížilo. Byla jsem z toho velice nešťastná, že se muž se mnou rozejdeš jenom kvůli tomu, že mám pár kilo na víc. Takže jsem zkoušela své velké tělo maskovat do dlouhých letních šatů pro plnoštíhlé. A opravdu krásné dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé najdete na webové stránce Lasilueta.cz, kde najdete opravdu krásnou inspiraci. A potom jsem se rozhodla, že už nemá cenu se trápit hladem, že nebudu držet stále jenom nějaké diety, ale že své tělo budu mít ráda.

Jsem šatový typ.

A opravdu se v šatech vyžívám, líbí se mi dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé. Nosím krásné dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé a vůbec se za to nestydím. Vždyť kolem mě je tolik žen, které jsou plnoštíhlé a umí si užívat života a krásně se u toho smějí a radují se. A někdo svá kila prostě je nosit umí. Já se to teprve učím, ale samozřejmě věřím, že časem se to všechno naučím, protože si nedokáži odpustit opravdu perfektní a krásně dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé. Věřte mi, že takové šaty se hodí opravdu pro každou postavu a myslím si, že těmito šaty okouzlíte nejednoho muže.