Neomezujte se v oblečení

Nosit hezké oblečení a chodit upravená je vizitka každé ženy. Každá chce vypadat dobře bez ohledu na to, jestli je ředitelka úspěšné firmy nebo třeba prodavačka. Líbit se chce žena šťastně vdaná i single slečna, která teprve čeká na toho pravého. Co se týče oblečení, jeho výběr se liší od toho, co bylo v regálech dříve. Morálka se trošku uvolnila, a výsledkem je to, že dnes můžeme i na běžné nošení nosit trošku uvolněnější kousky. Mezi takové oblečené patří například šaty a topy bez ramínek, s hlubokými výstřihy a nebo s holými zády. Zejména v létě je fajn mít na sobě co nejméně oblečení, abychom nějak přežili velká horka. Tak proč nenosit co se nám líbí a v čem nám bude dobře?

barevné podprsenky

Mnoho žen se stydí
I když žijeme ve 21. století, stále je mnoho žen, které se dobrovolně omezují ve výběru svého oblečení. Samozřejmě i dnes je potřeba dodržovat různá společenská pravidla, a přizpůsobit svoje oblečení místu a události, na kterou žena jde. Nicméně ženy se bojí nosit to co se jim opravdu líbí, protože některé střihy se nosí bez podprsenky. Ženy ale nechtějí, aby jim kvůli takovému oblečení někdo neustále zápal na prsa a měl přihlouplé poznámky. Jako společnost jsme se v tomto ohledu zase tak moc nezměnili, a stále se najdou tací, kteří budou mít nemístné poznámky na ženy, které nosí co se jim líbí.

bílé šaty

Pokud si chcete vzít třeba společenské šaty, které mají holá záda, nikoho to nejspíš nepohorší. Je ale třeba vzít v potaz, co si místo podprsenky vzít. U některého druhu oblečení je podprsenka vyloženě trapná. Mít pod šaty ramínka nebo zapínání je zkrátka trapné. Naštěstí dnes existují pásky na prsa, které fungují místo podprsenky. Prsa dokážou nadzvednout a držet, a bradavky můžete zase přelepit ochranou bradavek. Díky tomu budete vypadat že pod šaty “něco” máte, ale podprsenka to není. A budete vypadat zatraceně dobře.