Cena nemusí rozhodovat

Kolik je jenom mezi námi lidí, kteří si užívají ve chvílích volna odpočinek na svých chatách nebo v jiných vlastních rekreačních objektech! A nečiní tak proto, že by museli, ale proto, že to chtějí. A kolik je mezi námi lidí, kteří by chtěli mít takovou možnost rovněž, ale musí majitelům rekreačních objektů pouze závidět, protože své rekreační objekty nemají a při jejich cenách zdánlivě ani nikdy mít nebudou!

Rekreační objekty jsou prostě terno. Kdo je má, ten si to zpravidla pochvaluje. Ale není právě fér, když si je někteří z těch, kdo po nich touží, nebudou moci pořídit dost možná nikdy jenom kvůli těm šíleně vysokým cenám. Proč si někdo něco takového může koupit nebo to třeba zdědí a jiný má smůlu, když i ten posledně zmíněný by se chtěl rekreovat?

bankovka v ruce

Jenže ruka trhu je ruka trhu. A kdo chce mít svůj rekreační objekt, musí na něj prostě peníze sehnat. Jinak se může kochat nanejvýš tak nabídkami realitních kanceláří nebo okukovat cizí chaty zpoza plotu.

Kéž by se jenom daly ty velké peníze sehnat!

A ony se naštěstí sehnat dají. Když má člověk nějaký nemovitý majetek, který by mohl použít jako záruku, dá se u nebankovní společnosti sehnat hypotéka na rekreační objekt FAHD, a z takové hypotéky už se dá koupě vlastního rekreačního objektu lehce financovat.

balík peněz

Kdo si tedy sežene podobnou hypotéku, může si svoji vlastní chatu http://www.paprsek.cz/kontakty/ nebo něco podobného pořídit také. A může přestat zoufale závidět těm, kdo se mají kde rekreovat, protože i on má rázem takovou možnost. Pouze s tím rozdílem, že pak bude muset půjčené peníze splácet.

Každý z nás má tedy možnost užívat si volna ve svém rekreačním objektu, nikdo ho nemusí postrádat. A to díky hypotéce, která je docela lehce dostupnou, a přitom docela výhodnou půjčkou. Díky níž se dá koupit nemovitost, která má i tu přednost, že je stále dražší a tedy zhodnocuje sem investované peníze.