Dětská oslava pod párty stanem

Děti milují různé oslavy a zpravidla se moc těší na den, kdy slaví jmeniny či narozeniny. Očekávají, že jim dospělí budou věnovat patřičnou pozornost, a že také budou obdarovány nejen hmotnými dary, ale i láskou, něhou a vhodným občerstvením s narozeninovým dortem a svíčkami. Sfoukávat svíčky je možné třeba v obýváku, ale pokud si děti chtějí pozvat na oslavu kamarády a rády by s nimi hrály hry, klábosily a vydováděly se tu i po sportovní stránce, bude vhodnější oslavu přesunout do exteriéru. Třeba na zahradu.

párty stan

Zahrady jsou pro takovéto momenty ideální. A proč? Těch důvodů je celá řada a my bychom si je tu mohli připomenout.

Rozbité talíře – oslava na zahradě, kam si můžete rozložit i párty stan, se může odehrávat ve zcela poklidném duchu, co se týče občerstvení. Pod stan patří plastové skládací stolky a židličky a jednorázové talíře, kelímky i příbory. Nebude vás tu tedy trápit váš rozbitý drahý porcelánový servis.

oslava pod stanem

Poškrábaný nábytek – děti se při dovádění v obýváku mohou tu a tam otřít o nábytek nějakou ostrou hranou hraček, takže jej nevratně poškodí. Nemá význam tu na ně zvyšovat hlas, nic to nevyřeší, spíše než v obýváku nechte děti pobíhat venku, kde žádný nábytek není.

Nebezpečí úrazu – ve volném prostranství se děti jen tak nezraní, na rozdíl od interiéru, kde na ně číhá mnoho nebezpečí v podobě rohů nábytku, tvrdé podlahy, skleněných výplní apod. Pod stanem z půjčovny párty stanů si mohou leda tak odřít koleno nebo přivodit modřinu, ale je málo pravděpodobné, že se tu na ně vysypalo sklo, anebo si způsobily otřes mozku po pádu na hranu stolu.

Čerstvý vzduch – venku je za slunečného počasí k dispozici dostatek vitamínu D a zároveň čerstvý vzduch, který eliminuje přiotrávení vydýchaným vzduchem s oxidem uhličitým, jehož vyšší koncentrace bývá ve špatně větraných prostorách. Venku nemusíte stále myslet na větrání, tam to není zapotřebí.