Devold oblečení


Mám ráda kvalitu. A na kvalitě si dávám opravdu hodně záležet a také si dávám hlavně záležet na tom, abych měla opravdu hodně kvalitní oblečení. Moc jsem si oblíbila oblečení devold z webové stránky c-store.cz, kde najdete značku nejenom devold, ale také různé druhy a typy oblečení. Dbám na to, aby hlavně oblečení bylo prodyšné a bylo z kvalitního materiálu. Nemám ráda takové ty typické umělé materiály, které koupíte na tržnici, že když ho třeba jenom dvakrát vyperete, že potom to ztratí svou barvu a také tvar. Samozřejmě, že vždycky, když perete něco i drahého nebo levného, tak vždycky koukejte na štítek, kde se dozvíte informace, kde a jak prát a na kolik stupňů.

I děti chtějí kvalitní oblečení.

Kolikrát se mi třeba stalo, že jsem omylem vyprala vlnu na šedesát stupňů a samozřejmě, že se to potom smrskne, tohle potom už samozřejmě je chyba vaše, a ne chyba výrobce anebo materiálu. Je logické, že třeba vlna se může prát maximálně na dvacet stupňů. Nevím jak vy, ale já takhle vlnu peru třeba na dvacet stupňů, a to samé kašmír. Pokud mám třeba sportovní oblečení, jako například devold, tak tohle také peru, ale všechno maximálně na třicet stupňů, i když je třeba uvedeno jinak, tak raději nechci riskovat.

Perte a žehlete opatrně.

Když potom tam zbyde nějaká šmouha, tak to opatrně nějakým jádrovým jídlem otřu. Já si totiž dávám záležet na kvalitní oblečení a také mi nevadí, že si za kvalitní oblečení musím připlatit. Já spíše dbám na to, abych se při sportu cítila pohodlně, když jsou třeba letní prázdniny a děti jsou doma, tak jsme téměř každý den na nějakém dlouhém výletě, a proto chci, aby oblečení bylo vždycky kvalitní. Kvalita je tady u mě na prvním místě. A to stejné platí i u mého partnera a také u dětí. A také máme psa. Samozřejmě, že na psa žádné oblečení nemáme. Tohle už by bylo hodně vtipné, ale my s partnerem a s dětmi dbáme na to, aby se nám dobře chodilo. A také chceme mít kvalitní obuv a také kvalitní kalhoty anebo triko, mikinu. A právě značka devold tohle vše zaručí.