Proč se vyplatí mít na sklech v autě tmavou fólii

Mít v autě tónovaná skla je výhodné z několika důvodů. V první řadě na vás nikdo neuvidí, a pak v případě nehody, se sklo nevysype. Některé nano fólie také dokážou snížit teplotu v kabině auta, což je důležité zejména při parkování na asfaltové ploše parkoviště za letního slunečního žáru.

tónování autsklel

Sklo se při nehodě nevysype

Autonehoda je vždy nepříjemná záležitost, ať už se jedná o událost nepatrnou, anebo závažnější. Velmi nepříjemné je zejména vysypání skla. Pro cestující ve vozidla to znamená hromadu drobných úlomků, které vás sice nepořežou, ale jsou nepříjemné na dotek, zejména zapadnou-li mezi oděv a pokožku, anebo uvíznou v botě. Tónování autoskel v Brně se postará o to, aby se sklo při nehodě nevysypalo a zůstalo přilepené na fólii. Fólie také částečně brání zlodějům rozbít sklo, protože jim to ztěžuje práci, a navíc si nemohou být stoprocentně jisti, zda v autě náhodou ještě někdo nesedí.

autofolie

Chraňte své soukromí jako oko v hlavě

Soukromí je dnes jedním z nejcennějších atributů. Jestliže vám do něj někdo nahlíží, nemusí to mít vždy pozitivní důvod a efekt. Pokud jde o vaše přátele a rodinu, je to něco jiného, než o šmírování, které může být nápomocné dokonce k trestným činům. Šmírovat lze dnes v podstatě každého, a to nejlépe buď venku v terénu, kdy se na něj někdo „zavěsí“ a sleduje jeho pohyb, anebo docela jednoduše v autě skrze čiré sklo. V takovém voze jste doslova jako ve výkladní skříni a každý může vysledovat, co tam děláte, koho tam máte jako spolujezdce atp. Nenechávejte nahlížet do soukromí cizím osobám. Jakmile si pořídíte tmavou fólii, zvenčí na vás nikdo neuvidí, ale vy uvidíte ven v podstatě bez omezení. Nikdo nebude mít přehled, s kým cestujete, a také kdo vůz vlastně řídí. Nikdo zároveň nebude moci sledovat, zda vozíte v autě domácí zvířata, děti a nějaké předměty, co by mohly být lákavé pro zloděje.