Ráda cvičím

Jak berete zdraví vážně? Věřte mi, že péče o zdraví je opravdu hodně důležitá. Vemte si, kdy byste se třeba na své zdraví vykašlali nebo ho brali jako samozřejmost, tak také se vám to potom může opravdu škaredě vymstít. A myslím si, že by bylo opravdu nejlepší, kdybyste vzali v potaz také to, že zdraví není nekonečné a že zdraví také není úplně stoprocentně jisté. Protože opravdu je mnoho faktorů a dalších věcí, které mohou ovlivnit váš zdravotní stav a celkově vlastně zdraví. Já sama jsem byla docela hodně překvapená, že když jsem stále jenom jedla tučná a mastná jídla, tak mi potom vzali žlučník.

Moc ráda cvičím.

Ani nemusím říkat, jak je to opravdu veliká bolest, když vás chytne žlučník. Proto jsem taky po čtyřech letech musela jít na operaci, kdy mi odstraňovali žlučník. A také to byla potom velice dlouhá rekonvalescence, protože jsem stále měla něco s jizvou, co se nechtěla nějak moc dobře hojit. Proto jsem si řekla, že opravdu toho lituji, že jsem o své zdraví tak vůbec nepečovala. A od té doby, co nemám žlučník a mám také škaredou jizvu, která je vystouplá, tak mi právě tento na zdravý životní styl připomíná. A proto si myslím, že každý člověk by měl o své zdraví opravdu hodně pečovat. Nebo vy o své zdraví nepečujete?

Jezte kvalitně.

Myslím si, že kdybyste své zdraví brali opravdu hodně vážně a starali se o své zdraví celkově, tak by lidé opravdu byli více zdravější. A je také naprosto logické, že když je člověk zdravý, tak je také více šťastný. Proto si nemyslím, že kdyby člověk byl opravdu vážně nemocný svou vlastní vinou, že by byl potom šťastný. Myslím si, že každý člověk, nezáleží na pohlaví ani věku, tak by měl pečovat o své zdraví, a to ve velké míře. A měli by si také uvědomovat, jestli jeho způsob života a také jeho stravovací návyky jsou vhodné, aby takhle žil dlouhodobě. Samozřejmě, že třeba na dovolené si každý člověk vždycky ulítne a dá si opravdu mnoho nezdravých jídel alkohol. Tohle dělám také. Jenomže takhle žít divoce a nezdravé opravdu každý den by tedy opravdu nešlo.