Dovolená na horách pro celou rodinu

Každý z nás se těší na dovolenou, až si konečně odpočine, načerpá novou energii a užije chvilku klidu. Ať už je to letní, nebo zimní dovolená, tak princip je stejný, a to zapomenout na všední shon a vyrazit do vstříc dobrodružství. Pokud i vy s rodinou plánuje zimní dovolenou a nevíte, kam vyrazit, tak zvolte vyhlášené středisko Dolní Morava. Dolní Morava ubytování s dětmi, nejen preferuje, ale doslova nabízí. Děti si zde perfektně vyhrají, poznají další děti a navíc se naučí lyžovat nebo jezdit na snowboardu.

ubytování s dětmi

Tento horský resort u Bukové hory nabídne mnoho zábavy a rozhodně si to zde zamilují i rodiče. Vybírat ubytování můžete z mnoha penzionů, chat a dalších možností v okolí. Ubytování však nabízí i přímo u sjezdovky. Pokud tedy chcete vstávat s východem slunce a chcete se kochat z vašeho apartmánu je toto ubytování to pravé pro vás. Hned po tom, co vstane se můžete přesunout do restaurace, kde si dáte chutnou snídani a můžete se chystat na svah. Samozřejmostí je nejen snídaně, ale také večeře. Těšit se tak můžete na plnohodnotnou polopenzi.

ubytování s dětmi

Všechny kontakty na ubytování najdete na jejich stránkách, kde jsou kromě fotografií penzionů i další zajímavé informace. Mezi tyto informace patří kapacita penzionu, kuřácké či nekuřácké pokoje, cena za noc, nebo zda je možné stravování. Nemusíte mít však strach v okolí je dostatek restaurací a můžete se najíst snad kdekoliv. Navíc je hned u sjezdovky samoobslužný bar, restaurace a také rychlé občerstvení. Párek v rohlíku a horká čokoláda tak hraje do karet, pokud dojedete s malými dětmi. Tak jako všude, tak i tady je servis lyží a snowboardů. Další samozřejmostí je půjčovna veškerého lyžařského vybavení a také školky pro ty nejmenší jezdce. Veškeré bližší informace najdete na jejich stránkách, a to včetně toho, zda jsou sjezdovky v provozu, nebo jaká je aktuální teplota.