Slaná voda v bazénu? Jasně že ano.


Je určitě velmi pohodlné mít na své zahradě pěkný bazén s azurově modrou barvou. Nemusíte se rozhodně mačkat na koupališti, kde je hlava na hlavě a máte více soukromí, není to super? Ještě lepší je slaná voda v bazénu. V podstatě si můžete v klidu a v soukromí své zahrady užívat své soukromé moříčko. Slaná voda se totiž těší velké popularitě. Jaké jsou výhody slané vody? Hodí se pro lidi, kteří trpí velmi citlivou pokožku a alergií, krásně si ve slané vodě užívají i velmi malé děti. Nemáte rádi vůni chlóru, a přitom byste rádi udrželi svou vodu křišťálově čistou? Vyberte si slanou vodu! Právě díky slané vodě nebude třeba chlor. Slaná vodě nedráždí sliznice a oči a určitě má léčivé účinky i na psychiku.

bazén

Zkrátka ve slané vodě se budete cítit příjemněji. Navíc bazén se slanou vodou se udržuje mnohem lépe a údržba není tedy náročná. Není divu, že se slaná úprava vody v bazénu se stala hitem a tento trend je už i v naší krásné zemi. Již nebudete muset letět či jezdit na břehy moře, abyste si užili slanou vodu. Stačí jen vyjít ze vašeho domu a ponořit se ve svém bazénu. A jak na to? Firma Gluc PBS s.r.o má k dispozici set na úpravu slané vody. Nebudete tedy vůbec muset z bazénu vypouštět sladkou vodu a opět do ní napouštět slanou, prostě si ji v bazéně vytvoříte.

plavání bazén

Tento kouzelný set obsahuje: samonosnou kruhovou šachtu, pískovou filtraci, křemičitý písek, VA SALT SMART C15 + pH solničku s automatickým PH, CTX-15 MINUS – kanystr 25L PH Mínus, bypass pro tepelné čerpadlo. Navíc firma Gluc PBS s.r.o. vám vše dopraví zdarma až k vám domů a pokud budete chtít, technici vám poradí, vše nainstalují přímo do vašeho bazénu. Doprava je navíc rychlá a set na úpravu slané vody od objednání budete mít za pár dní. Tak co mít konečně své moříčko na zahradě? Budete IN, péče o čistou vodu nebude tak náročná, a navíc slaná voda prospěje vašemu zdraví.