Šťastný život člověka


Ono tady totiž jde o to, co je to vlastně ta muška zlatá, která za večera kolem hlavy chvátá. Přesná definice pojmu bude asi pro každého jiná. Pro bezdomovce bude štěstí, když dostane dvacet korun, pro nemocného, když vyzdraví a pro řidiče, když mu nevezmou řidičský průkaz. Ke spokojenému životu u muže patří třeba velký a drahý vůz a reprezentativní manželka. To je takové mužské krédo, a tak trochu i ješitnost. Chce mít něco, co mu budou druzí závidět a tomto případě zcela jistě budou. Možná by nezáviděli, kdyby věděli, že auto je z půjčovny a žena je hádavá mrcha, doma vládnoucí tvrdě a nekompromisně.

polštáře

Ale to už je jiná kapitola věci. Pokud muž takovou ženu, tedy hodnou a krásnou má, jistě si s ní rád užívá v manželské posteli erotické radovánky a jsou oba spokojeni. Jenže jim přibývá let a muž najednou začíná zjišťovat, že již není to, co býval a že mu už dělá potíže svou partnerku uspokojit. Jen klid pánové, to čeká skoro na každého muže. Je snad jen pár čestných výjimek, ale ani těch není nějak moc. A pokud vám vaši vrstevníci vyprávějí, jací jsou v posteli ještě v tomto věku machři, berte jejich chlubení s velikánskou rezervou. Ledaže by oni znali a věděli co je to oral jelly sildenafil.

ložnice

To by pak bylo možné, ba dokonce skoro jisté. Jenže oni se kamarádi pochlubí výkonem, ale jak toho dosahují již nikoli. Přičemž se není zač stydět, vůbec o nic nejde. Je to naprosto běžná záležitost, jako když si berete třeba výživu na klouby. Za to se nikdo nestydí. Pokud má tedy muž problémy, musí je samozřejmě nějak řešit. Uzavírání se do sebe samotného nic nevyřeší. Naopak. Je velmi dobré si s manželkou promluvit, a to v klidu a bez emocí. Je-li rozumná, všechno pochopí, ostatně si tím prošla nebo projde také a spolu ti dva rozhodně nějaké rozumné řešení najdou. To, které je uvedeno výše může být klidně jedním z nich.