Nebojte se auta


Naprostá většina lidí začíná dělat kurz v autoškole okolo osmnáctých narozenin. Je to z toho důvodu, že do maturity mají ještě daleko, a tak mají čas na učení na závěrečné zkoušky. V mladším věku také lezou vědomosti snáze do hlavy, a proto je lepší začít ještě na střední škole. Po nástupu na vysokou či do práce už toho času není tolik, protože budete mít více povinností než právě na střední. Zároveň budete moct dojíždět autem a nebudete muset čekat na vlak nebo autobus. Spousta rodičů dává svým dětem autoškolu jako dárek k maturitě, takže toho můžete využít a udělat si ji zavčas.

řidičský průkaz

Je lepší začít řídit dřív
Říká se, že čím začnete řídit dřív, tím to bude jednodušší. Jít z autoškoly do ostrého provozu není jednoduché, a často mladí řidiči jezdí první jízdy v doprovodu třeba svých rodičů. Je potřeba se tzv. vyjezdit. Bez autoškoly to ale nepůjde a proto se zapište do kurzu co nejdřív. Jestli hledáte která autoškola Praha
Autoskolaholesovice má volná místa, můžete se zapsat k nám. Jsme autoškola, která vyučuje všechny skupiny motorových vozidel. Můžete si u nás udělat i dopravně-psychologické vyšetření, pokud byste o řidičák přišli, a také u nás můžete absolvovat kondiční jízdy pokud si ještě do provozu sami netroufáte a nebo jste dlouho neřídili.

instruktor autoškola

Jak dlouho autoškola trvá?
Většinou je zájem velký, a průběžně se hlásí noví žáci. Proto se může stát, že kvůli rovnoměrnému rozvržení výuky a jízd bude délka trvání kurzu zhruba 3 měsíce. Za tuto dobu byste měli být zcela připravenu absolvovat závěrečné zkoušky. Naučíme vás nejen ovládat vozidlo, ale samozřejmě i povinnou teoretickou výuku jako jsou dopravní předpisy nebo první pomoc. Snažíme se, aby z naší autoškoly vycházeli vyrovnaní a slušní řidiči, kteří jsou ohleduplné k ostatním účastníkům silničního provozu. Staňte se jedním z nich a zapište se k nám.