Stylový obal


Mobilní telefon je něco, co vám také udává styl. Podle mého názoru je tohle škoda, protože někteří teenageři anebo dorost si myslí, že když budou mít nejnovější mobilní telefon, že budou něco víc a že budou jako borci anebo něčím více populární. Já to takhle nevidím. Já mám sice také vždycky takový novější mobil, nemám tedy sice úplnou novinku, ale mám třeba nový mobil, který je novinka teprve rok anebo maximálně dva roky. A nedělám to kvůli tomu, abych byla něco in, ale mně se to prostě líbí. Mám ráda techniku, takže si pořizuji vždy ráda mobilní telefony. Poslední dva mé mobilní telefony byly iPhone XR.

Dnes je mobilní telefon jako denní chleba.

Obal na iPhone XR koupíte také na webové stránce ipouzdro.cz. Tam jsou různé kryty nebo obaly a také pouzdra na iPhone XR. Vy se možná ptáte, proč si kupovala také obal na mobilní telefon iPhone XR. A to je hlavně z toho důvodu, že já jsem se dozvěděla, že když vám třeba mobilní telefon spadne na zem a nebude v obalu nebo nebude v krytu, nebude ničím chráněn, tak také samozřejmě vám může prasknout displej anebo potom se udělat na mobilním telefonu nějaké kosmetické vady. Myslím si, že tohle musí být opravdu katastrofální. Já bych to nesnesla. Protože mobilní telefon iPhone XR mě stál opravdu hodně peněz.

Mobil mám propojený s počítačem.

Já si vždycky na něj šetřím, takže každé dva roky mám mobilní telefon, který je úplně nový a celé dva roky si na to v podstatě našetřím. Vždycky si dávám tak tisíc korun bokem, že si něco koupím. Samozřejmě, že ne všechny peníze utratím za mobilní telefon, ale vždycky si ještě něco dokoupím, proto i vám doporučuji, jestli máte mobilní telefon XR, abyste si pořídili také obal na iPhone XR. Uvidíte, že potom budete rádi, že kdyby vám náhodou, nedej bože, mobilní telefon spadl, tak budete mít jistotu, že se vám neodře anebo že nebude mít kosmetické chyby anebo že vám taky nepraskne displej.