Vychutnejte si vapování s elektronickou cigaretou Joyetech

Elektronické cigarety, které jsou určené k takzvanému vapování v současné době hýbou světem. Spousta lidí totiž zjistila že klasické kouření opravdu velmi škodí našemu zdraví a nejenom to. Kouření klasických cigaret sebou nese další negativní věci, jako je třeba zápach, který se i po dokouření cigarety vytrvale drží nejen ve vašich šatech, ale i třeba ve vlasech, nemluvě o zápachu z úst. Spoustu kuřáků má také zažloutlé zuby od cigaretového kouře a stejně tak zažloutlé nehty, přičemž můžete ruce drhnout, jak chcete, ale zabarvení se nezbavíte. Taktéž myslete na to, že kuřáci stárnou předčasně, takže se vám budou daleko dříve tvořit vrásky.

žena

Elektronické cigarety oproti tomu nepředstavují takové riziko. Obsahují mnohem méně škodlivých látek než klasické cigarety z tabáku, už jen tím, že v nich nedochází k procesu spalování ale pouze zahřívání. Mimo to, elektronické cigarety můžete naplnit náplní ve své oblíbené příchuti a nemusíte se držet těch tabákových. Pokud s elektronickými cigaretami začínáte, bude se vám do začátku hodit nějaký jednodušší model, skrze který si vyzkoušíte, jak vám vapování vyhovuje. Ideální je například Joytech Teros one.

vapvání

Obsahuje cartidge v obsahu 2 ml, kdy si můžete náhradní cartidge Joytech Teros kdykoliv zakoupit a vyměnit, čímž prodloužíte životnost své cigarety. Cigareta vyniká svou nízkou hmotností a malými rozměry, takže se vám pohodlně vejde všude, včetně kapsy. Je vhodná pro vapování stylu MTL, kterému se také říká vapování pusa-plíce. Jedná se o klasické šlukování kouře, které znáte z kouření klasických cigaret. Takové cigarety jsou právě vhodné pro ty, kteří přechází z klasických cigaret na elektronické cigarety. Náplně do tohoto typu cigarety jsou nejideálnější v poměru PG50/VG50. Vhodné jsou náplně bez nikotinu i s obsahem nikotinové soli.