Změna k lepšímu

Je opravdu hodně lidí, kteří mají svůj jedinečný životní styl a který si chtějí co nejvíce udržet, protože je to buď baví nebo to dělají pro své zdraví. Já taky patřím k těm lidem, kteří si dávají záležet na tom, aby dodržovali zdravý životní styl a aby měli skvělý život. Opravdu dbám na to, abych jedla opravdu měla dostatek ovoce a zeleniny. Takže si nedokážu představit nějaký den, kdybych třeba dneska alespoň dvě mrkve anebo jablko. Opravdu o sebe pečuji a vlastně mě to také baví. Ale musím uznat, že ze začátku tento životní styl byl opravdu hodně složité.

Mám radost ze života.

Protože jsem se nedokázala soustředit na to, abych si zapamatovala, kolik ovoce a zeleniny jsem právě za ten den snědla. Navíc jsem se také ze začátku musela k zelenině a ovoci velice nutit. Byla jsem zvyklá na sladkosti, a to celkově na cukrovinky nebo čokolády nebo oplatky. Jenomže právě kvůli obezitě jsem chtěla změnit svůj životní styl. Takže mi trvalo ale asi čtyři měsíce, než jsem se odpoutala od chuti a klasického rafinovaného cukru a přešla jsem na takové sladké ovoce, které je šťavnaté tak, aby uspokojilo moje chutě. Musím uznat, že změna tohoto životního stylu mě velice potěšila.

Cítím se lépe.

Za čtyři měsíce jsem shodil a sedm kilogramů. A potom za další dva měsíce další dvě kila, takže jsem vlastně shodila svá nechtěná kila, kterých jsme se už dlouho chtěla zbavit. Nyní se udržuji opravdu v kondici a jsem ráda, že jsem se do změny životního stylu pustila, protože mě to jenom podpořilo v tom, že když se chce, tak jde všechno. I vám doporučuji zdravější životní styl, protože na změnu není opravdu nikdy pozdě. Také mě minule potěšilo, když mi můj přítel, že chce také změnu svého životního stylu. Přítel chtěl totiž přestat kouřit, takže ho v tom samozřejmě jenom podporuji. Já sama už tři roky nekouřím a uznávám, že je mi lépe. I peníze jsem ušetřila.