Chutný čaj

Pokaždé mě těší, když si mohu v klidu domova vychutnat opravdu delikátní a chutný čaj. Stejně jako například turecký čaj, který jsem si velice oblíbila, a to před dvěma lety, když jsem jela do Turecka. Ale i když musím říct, že když jsem zkoušela turecký čaj v Turecku poprvé, tak mně úplně skřípaly zuby. Protože Turci opravdu tak extrémně moc sladí čaj, že se to ze začátku nedalo vůbec vypít. Jenomže jak všichni víme, tak Turci si dávají na kvalitním čaji opravdu hodně záležet. A také jim záleží na tom, aby čaj byl v takové malé skleničce, aby čaj byl tmavý a také aby byl hlavně pořádně sladký.

Čaje jsou zdravé.

Vždycky když jsem šla po tureckých ulicích, tak jsem viděla ve všech restauracích, jak sedí venku pánové a piji extra sladký čaj. A také musím uznat, že jsem z toho byla docela v šoku. A docela to bylo zajímavé, jak pijí turecký čaj. Zajímalo by mě, co by na to řekli lékaři anebo zubní lékaři, kdyby takhle zjistili, že Turci pijí extrémně sladký čaj, a to třeba i čtyřikrát pětkrát denně. Zajímavé je, že jenom turecký čaj pijí jen v malých průhledných skleničkách. Pokud i vy byste měli zájem o turecký čaj, tak se zkuste podívat na webové stránky darka-shop.cz, kde najdete nejenom turecký čaj, ale také další typy čajů, jako například černý čaj nebo klasický zelený čaj.

Miluji čaje.

A já mám také ráda velice zelené čaje, jediné, co mi vůbec nechutná, tak to jsou ovocné čaje. Ale turecký čaj jsem si velice oblíbila, který se právě také ohřívá na plotýnce a zalévá se na dvakrát. Věřte mi, že pokud ochutnáte poprvé turecký čaj, tak vás také možná překvapí ta jeho sladkost, ale doma si dělám tento turecký čaj opravdu méně sladký, a dokonce někdy hořký. Pokud ale ještě toužíte po zajímavých příchutí čajů, tak na zmíněném webu jich najdete opravdu mnoho, že ani nebudete vědět, jaký čaj si vybrat. Já mám doma vždy alespoň deset krabiček čajů a podle nálady si je piji.