Vaše domácí wellness


Wellness je označení pro odpočinkové lázně a aktivity obecně. Mnoho ubytovací zařízení se specializuje na poskytování procedur, které mají člověku pomoct načerpat nové síly a hlavně si odpočinout. Jsou lidé, kteří nejezdí na dovolenou ani tak k moři, ale spíše právě do wellness. Mnozí lidé využívají stále i možnost výletu do termálních lázní, kde si dopřejí lázeňskou koupel, masáže nebo pobyt v sauně.

Možností, jak si užít wellness, je skutečně hodně. Velice populární je mít doma svůj vlastní bazén, do kterého si každý může nechat nainstalovat doplňky. Do bazénů se hodně prodávají perlátory, které mohou nahradit vířivku. Ta má pro tělo hodně příjemný efekt, protože jde v podstatě o masáž bublinkami vody. Dokáže uvolnit ztuhlé svaly a povzbudí organismus.

dřevěná sauna

Kdo má peníze a chce si dopřát opravdový luxus i u sebe doma, ten si může pořídit nejen vlastní bazén s perličkovou koupelí, ale i vlastní saunu. Sauny jsou poslední roky velice vyhledávané, protože je prokázané, že mají spoustu zdravotních benefitů. Jde hlavně o posilování imunity vlivem horkého vzduchu, posilování srdce a také o prokrvování těla, se kterým mají problém hlavně ženy. Pokud býváte nemocní, pravidelné pobyty v sauně vám mohou pomoct posílit imunitu. Pobyty v ní jsou vhodné i pro děti, jen je potřeba snížit teplotu vzduchu.

sauna sud

Saunu můžete mít doma i vy
Kdo má velkorysou koupelnu, může si z části udělat saunu, ale většina lidí dává přednost nákupu samostatně stojící sauny třeba na terasu. Dojdete do ní z domu a nebude vám doma ubírat užitnou plochu. Pokud si budete kupovat saunu, nezapomeňte aby jí nic nechybělo a vy ji mohli plnohodnotně používat. Mezi součásti sauny patří třeba podlaha OULU HS2
chlorito, díky které vám nebude unikat ze sauny teplo a vy budete mít po čem chodit. Vybudujte si svou domácí saunu, kterou si rychle zamilujete.