Hypotéka a dům

Myslím si, že je opravdu hodně způsobu, jak člověk může bydlet. A jednou z nejlepších a nejjednodušší možností je, že by člověk bydlel v nájmu. Abych se přiznala, tak já jsem ze začátku si říkala, že by bylo nejlepší opravdu pro každého, aby bydlel v nájmu. A ihned vám řeknu proč. Protože když nebudete mít peníze, tak se jednoduše vystěhuje a přestěhujete se k někomu k rodině anebo přátelům. Takhle to dopadá, že potom alespoň nejste zadlužení hypotékou. Jenomže problém nastane, když si vezmete hypotéku a bydlíte v domě. A za pár let třeba vám zkrachuje firma nebo vás vyhodí z práce nebo se stane něco hrozného a vy potom nebudete mít vůbec na žádné peníze na splátky.

Pozor na nesplácení!

A to nemluvím o tom, třeba když mají dva lidé hypotéku a potom se rozvedou nebo rozejdou, tak je s tím opravdu veliký problém. Proto jsem si řekla, že nejlepší bude, když budu bydlet jenom v nájmu. Jenomže jak už to, tak bývá, tak když jsem si našla přítele, tak on mi řekl, že v bytě bydlet nechce v nájmu, že chce vlastní dům anebo byt. Tam že jsem najednou otočila. Nejlepší by ale pro nás byla hypotéka bez dokládání příjmu. Jiné druhy hypotéky jsou pro mě moc složité a náročné a nevěřím jim. Vlastně ani moc v dnešní době nevěřím všem těm půjčkám a hypotékám. Jenomže přítel mi řekl, že hypotéka bez dokládání příjmů je naprosto bezproblémová a velice přínosná pro všechny.

Hypotéka je na dům či byt.

A je naprosto bezpečná. Takže jsem řekla, že když přítel tohle zná a vyzná se v hypotékách, takže bychom hypotéku bez dokládání příjmů mohli zkusit. Na webové stránce nebankovnihypoteky.net jsem se dozvěděla opravdu mnoho informací o tom, co je to hypotéka bez dokládání příjmů. A najednou jsem otočila karty. Hypotéka bez dokládání příjmů byla naprosto skvělá a bezproblémová, takže jsem příteli řekla, že s hypotékou bez dokládání příjmů souhlasím a uznala jsem, že opravdu bude lepší bydlet v domě na hypotéku než v nájmu, kdy ten dům či byt nebude nikdy váš.